Suma (netto): 0,00 zł
Suma (brutto): 0,00 zł

Cisco GLC-SX-MMD SFP (mini-GBIC) - 1 x LC/PC Duplex 1000Base-SX Network

P/N: GLC-SX-MMD

EAN: 0882658340895

Dostępność: Dostępny

Dostawa: od 25 zł

Szacunkowy czas oczekiwania: 6 dni roboczych

601,57 zł netto 739,93 zł brutto


Zamów telefonicznie

48 668 908 556

Godziny pracy: - Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

 
Cisco GLC-SX-MMD network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 850 - Transceiver - Fiber Optic
1 Gbps
Group Network Equipment
Manufacturer Cisco
Manufacturer item no. GLC-SX-MMD
 
Description
Cisco GLC-SX-MMD= network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Extended details
General
TypeTransceiver
Technical specifications
MediumFiber Optic
Transmission rate1 Gbps

Opis

Type
Transceiver
Amount of ports
Other Amount of ports
Transmission rate
1Gbps

Witamy
w Hardware24