Suma (netto): 0,00 zł
Suma (brutto): 0,00 zł

Witamy w HARDWARE 24

Jesteśmy wiodącym i niezależnym dystrybutorem sprzętu IT. Działamy na rynku europejskim od wielu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Każdy z naszych handlowców posiada fachową wiedzę z zakresu serwerów, pamięci masowych oraz pozostałych produktów sieciowych.

Specjalizujemy się w sprzęcie odnawianym przez producenta oraz sprzęcie refabrykowany. Dzięki temu możemy oferować swoim partnerom kompleksowe rozwiązania IT, szyte na miarę mieszczące się w każdym budżecie. Dostarczamy również sprzęt już nie produkowany – EOL. Często u producenta nie można kupić sprzętu do wcześniejszych generacji sprzętu. U nas dostaniesz każdy sprzęt w rewelacyjnej cenie.

Doradzimy i pomożemy nawet przy najbardziej złożonych projektach. Na naszej wiedzy i doświadczeniu można polegać. Pomożemy również we wdrożeniach i instalacji sprzętu.

Dostarczymy Ci każdy towar

Zaoszczędź swój cenny czas i powierz nam wyszukanie dla Ciebie sprzętu. Znajdziemy dla Ciebie wszystko! Jesteśmy elastyczni, nie ograniczamy się jedynie do polskiego rynku. Współpracujemy z dostawcami ze wszystkich krajów Unii Europejskiej i reszty świata. Gwarantujemy największą dostępność. Dostarczamy również produkty z wycofanych linii End of Life.

Zwiększymy Twoją marżę!

Zdobądź przewagę dzięki doskonałym cenom! Masz ograniczony budżet? Mamy na to sposób! Dzięki naszym odnawianym produktom, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najbardziej konkurencyjne ceny na oferowany sprzęt.

Dlaczego Hardware 24?

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy, że każdy z nich ma różne potrzeby i dysponuje innym budżetem. Potrafimy dostosować się do każdej sytuacji i spełnić wszystkie wymagania, sprawiając, iż Państwa życie stanie się prostsze!

Gwarancja na 100%

Do naszych produktów oferujemy cała gamę serwisów i gwarancji. Produkty odnawiane przez producenta są często fabryczne gwarancje podobne do produktów nowych! Oferujemy również produkty Refubrished Premium mające 12 m-ce gwarancji oraz ceny z rabatami do 90% od ceny sprzętu nowego.

Fachowa obsługa

Dbamy o najwyższy poziom obsługi. Każdy z naszych partnerów ma dedykowanego opiekuna handlowego. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wiedzę z zakresu zaawansowanego sprzętu, który oferujemy. W każdej chwili możesz liczyć na naszą błyskawiczną i fachową pomoc. Doradzimy nawet przy najbardziej złożonych projektach. Na naszym doświadczeniu można polegać!

Bez ryzyka

Jesteśmy firmą solidną i w pełni kompetentną. Wspieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej. Wysoka jakość usług świadczonych przez naszą firmę potwierdzona została wieloma certyfikatami m.in uzyskaniem certyfikatu „Firma Godna Zaufania” oraz „Rzetelna Firma”, przyznawanego przez Krajowy Rejestr Długów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!