Suma (netto): 0,00 zł
Suma (brutto): 0,00 zł

Juniper Transceiver EX-SFP-10GE-SR-C -

P/N: EX-SFP-10GE-SR-C

EAN: 4251760500538

Dostępność: Na zamówienie

Dostawa: od 25 zł

Szacunkowy czas oczekiwania: 4-5 dni roboczych


Zamów telefonicznie

(62) 500 1970

Godziny pracy: - Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

 
Juniper Transceiver EX-SFP-10GE-SR-C -
duplex - Ethernet - LC-DUP
Group Network Equipment
Manufacturer Juniper
Manufacturer item no. EX-SFP-10GE-SR-C
EAN/UPC 4251760500538
 
Description
3rd Party SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, MMF 300m,Connector:LC, 100% Juniper kompatibel Typ: Redflexx
Extended details
General
Product line3rd Party Juniper kompatibel
TypeTransceiver
Interfaces / Connectivity
Transmission modeduplex
Network
Network standardsEthernet
Network portsLC-DUP
Technical specifications
MediumFiber Optic
Transmission rate10 Gbps

Opis

Type
Amount of ports
Transmission rate
Rodzaj
Network Equipment

Witamy
w Hardware24