Suma (netto): 0,00 zł
Suma (brutto): 0,00 zł

Juniper EX-SFP-10GE-SR - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 300 m - 850 nm

P/N: EX-SFP-10GE-SR

EAN: 0832938042377

Dostępność: Dostępny

Dostawa: od 25 zł

Szacunkowy czas oczekiwania: 4-5 dni roboczych

1 280,47 zł netto 1 574,97 zł brutto


Zamów telefonicznie

(62) 500 1970

Godziny pracy: - Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

 
Juniper EX-SFP-10GE-SR, Fiber optic, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
10GBASE-SR - SFP+ - LC-Verbindungsstecker - 850nm
Group Network Equipment
Manufacturer Juniper
Manufacturer item no. EX-SFP-10GE-SR
EAN/UPC 0832938042377
 
Description
Juniper EX-SFP-10GE-SR. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+

Main features
General
SFP transceiver typeFiber optic
Maximum data transfer rate10000 Mbit/s
Interface typeSFP+

Opis

Type
Amount of ports
Transmission rate
Rodzaj
Network Equipment

Witamy
w Hardware24