EXTREME NETWORKS 1000BASE-SX SFP - FIBER OPTIC - 1250 MBIT/S - SFP - LC - SX - 850 NM


Produkt na zamówienie

 
P/N: 10051H
EAN: 0644728001873
Producent: Extreme Networks
Szacunkowy czas dostawy: 3 dni robocze*
* - możliwość przyspieszenia za dopłatą

Pomoc specjalisty

Telefon kontaktowy:
61 660 45 50
517 330 437

Adres email:
info@hardware24.pl

Przebijamy ceny konkurencji

Jeżeli znalazłeś ten sam produkt taniej w innym
sklepie Napisz do Nas, przebijemy cenę

Extreme Networks 1000BASE-SX SFP - Fiber optic - 1250 Mbit/s - SFP - LC - SX - 850 nm

Copyright © 2014-2019 Hardware24.pl. All rights reserved.
Zrealizowane przez Tebim - Rozwiązania dla sklepów internetowych

Przebijamy ceny
konkurencji

Znalazłeś tańszy produkt w innym sklepie? Wyslij adres sklepu
z lepszą ofertą, a My postaramy się przebić cenę.