CISCO GE SFP LC CONNECTOR SX TRANSCEIVER


784,99 zł netto

965,54 zł brutto

180 € netto

P/N: GLC-SX-MMD
EAN: 882658340895
Producent: CISCO
Szacunkowy czas dostawy: 3 dni robocze*
* - możliwość przyspieszenia za dopłatą

Pomoc specjalisty

Telefon kontaktowy:
62 593 17 33

Adres email:
info@sunrise-it.pl

Przebijamy ceny konkurencji

Jeżeli znalazłeś ten sam produkt taniej w innym
sklepie Napisz do Nas, przebijemy cenę

Sieć komputerowa Typ interfejsu SFP
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
Złącze światłowodowe LC
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Typ transceivera SFP SX
Szczegóły Techniczne Hot-swap Tak
Automatyczne MDI/MDI-X Nie
Maksymalny dystans transferu 10000 m
Długość fali 850 nm
Łączność Porty Fibre Channel 2
Szczegóły Techniczne Typ przewodu Multi-mode
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 50/62.5 µm
Zarządzanie energią Pobór mocy 1.5 W
Waga i rozmiary Szerokość produktu 13.4 mm
Głębokość urządzenia 56.5 mm
Wysokość urządzenia 8.5 mm
Waga produktu 75 g
Warunki zewnętrzne Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C

Copyright © 2014-2018 Hardware24.com.pl. All rights reserved.
Zrealizowane przez Tebim - Rozwiązania dla sklepów internetowych

Przebijamy ceny
konkurencji

Znalazłeś tańszy produkt w innym sklepie? Wyslij adres sklepu
z lepszą ofertą, a My postaramy się przebić cenę.